Serafim I. Aguiar PENN 0705 1977
Donald L. Alexander BURNOR 1763 1979
Kirby F. Amell CRSF 1466 1976
Bradley C. Anderson BURNOR 1055 1978
Gerald L. Anderson BURNOR 1055 1979
Scott A. Anderson BURNOR 1763 1978
Mike E. Appel BURNOR 1055 1973
Manuel A. Archuleta UN PAC 0918 1979
Larry G. Arends C&NW 1308 1965
Crispin E. Arocha SP ATL 0644 1978
Mario Arredondo SP ATL 0644 1979
Antonio V. Arreguin SP ATL 0644 1976
Gene E. Astor BURNOR 1763 1979
Hector Aulet PENN 0705 1974
Hubert Baker FRISCO 1547 1970
Gerald L. Balch C&NW 1308 1973
John Balzen SP ATL 0644 1978
Earl D. Banks BURNOR 1055 1978
Alfredo S. Barbosa PENN 0705 1969
Robert E. Barry Jr FRISCO 2033 1978
H David Bennett FRISCO 0361 1979
David F. Benson BURNOR 1055 1977
Richard A. Benson BURNOR 1055 1977
W. H. Berger PENN 3018 1978
Denzil L. Berry FRISCO 0518 1974
Michael L. Billette BURNOR 1763 1976
Miles H. Birkett C&NW 1308 1973
Henry Bittner CRSF 1466 1974
James A. Boe BURNOR 0182 1979
Chris J. Borne BURNOR 1763 1976
Gary L. Brecht BURNOR 1763 1976
Michael K. Brecht BURNOR 1763 1978
Michael S. Bredberg BURNOR 1055 1978
Richard F. Broers BURNOR 0182 1978
Charles E. Brown FRISCO 0493 1978
Gary L. Burdick FRISCO 0361 1975
Agustin S. Burgos PENN 0705 1974
Patrick K. Cain BURNOR 1055 1973
Arthur L. Calvert SP ATL 0644 1966
Donald L. Carlson FRISCO 0493 1979
Ronnie G. Carr FRISCO 0493 1978
Danny R. Carter FRISCO 1600 1978
Mark T. Carter UN PAC 0918 1979
James G. Caswell PENN 0705 1974
Enrique S. Cervantes SP ATL 0644 1979
Jose R. Chavarria SP ATL 0644 1978
Gary L. Childress SP ATL 0934 1971
Isom Clinton Jr CRSF 1466 1969
Robert Copeland CRSF 1466 1975
Pat Correnti PENN 0705 1977
Armind J. Costa PENN 0705 1976
David L. Crisp FRISCO 0493 1979
Shaun D. Crocker FRISCO 0493 1979
Johnny Cruz SP ATL 0644 1979
Reyes Cruz SP ATL 0644 1979
Antonio Cunha PENN 0705 1979
Telmo M. Da Costa PENN 0705 1979
Jeffrey L. Dale BURNOR 0182 1978
Lloyd L. Davis FRISCO 1251 1979
Jack L. De Marce BURNOR 1055 1979
John De Matos PENN 0705 1967
Bruce E. Deadrick BURNOR 1055 1978
Steve Deleon SP ATL 0644 1979
Matthew Dickerson N E 1632 1979
Mark E. Diecker FRISCO 0518 1979
Peter Dolan CRSF 1466 1972
Timothy A. Doschadis BURNOR 1055 1978
Ronald Dubois CRSF 1466 1974
J. C. Duke FRISCO 0493 1979
Rodger Duncan FRISCO 0355 1979
John Erwin SP ATL 0934 1973
Ernest Escobedo SP ATL 0644 1973
Mario Escobedo WABFED 1514 1975
Douglas J. Espinoza AT&SF 2418 1979
Lee A. Evans FRISCO 1600 1979
Timothy Evans FRISCO 1600 1978
Celestino S. Falcao PENN 0705 1976
George E. Fatum CRSF 1466 1974
James E. Ferguson FRISCO 2600 1979
John F. Ferraro CRSF 1466 1967
Manuel Fidalgo PENN 0705 1976
Herman D. Fischer MO PAC 0353 1979
Johnny J. Flores SP ATL 0644 1974
Dale R. Fonken BURNOR 1055 1972
Randy C. Forbord BURNOR 1055 1977
Kevin J. Forrest FRISCO 0518 1979
Francisco Fuentes PENN 0705 1974
James T. Gabriel SP ATL 0644 1975
Richard H. Garcia SP ATL 0644 1978
Donald E. Gaston N E 1743 1979
Robert J. Given ICGF 1067 1978
Hosie Gladney FRISCO 2600 1979
Kenneth E. Goins N&W 0551 1976
Victor Gonzalez WABFED 1514 1977
Thomas L. Green N&W 0599 1977
Willis A. Gudmundson BURNOR 0182 1963
Philip Hackenberg PENN 0705 1974
Bobby R. Halliburton SP ATL 0644 1972
James R. Halloran CRSF 1466 1976
Sherman A. Halvorsen BURL 2852 1979
Eldon Halvorson BURNOR 0182 1960
Robert L. Hampton FRISCO 1600 1978
Wayne J. Hegg BURNOR 0182 1971
Kenneth E. Herrington N E 1743 1979
Edward R. Hockert BURNOR 1055 1973
Douglas A. Holmgren BURNOR 1055 1974
Thomas F. Horgeshimer BURNOR 0182 1978
David L. Horgeshiner BURNOR 0182 1976
G. M. Housos SP ATL 0644 1977
Tyler Howard WABFED 1514 1969
Michael H. Howell FRISCO 1600 1978
Leroy J. Hunt AEF 1643 1979
Mark L. Hutchinson BURNOR 1055 1976
Robert J. Jacques Sr PENN 0705 1974
Douglas M. Jagol BURNOR 0182 1976
Jeff L. Jenson BURNOR 0182 1978
Edward H. Johnson PENN 3014 1979
Le Roy Johnson PENN 0705 1979
William R. Johnson FRISCO 2600 1974
Cleophas Johnson Jr FRISCO 0518 1979
Lloyd E. Johnson Jr SP ATL 0644 1976
Elzie L. Jones FRISCO 0518 1978
Dennis W. Juhl C&NW 0342 1979
Kerry T. Kelley FRISCO 0493 1978
Joseph D. Kennoch CRSF 1466 1975
Patrick J. Kilcoyne N&W 0580 1974
Douglas W. Kirkendall BURNOR 1055 1978
Wayne K. Kluver BURNOR 1055 1977
Daniel N. Knutson BURNOR 1055 1978
James W. La Torre CRSF 1466 1975
Randy A. Langley FRISCO 1600 1979
Juan Leal BURNOR 1055 1978
Virgil G. Lee FRISCO 1251 1979
Leroy E. Liby SP ATL 0934 1977
Morris F. Loeffler SP ATL 0644 1979
Charlie R. Lohse SP ATL 0644 1973
Luciano Lopez SP ATL 0644 1978
Charles H. Lozier FRISCO 0493 1978
Ted R. Luna SP ATL 0644 1977
Jose R. Magallanes WABFED 1514 1979
Juan R. Magallanez SP ATL 0644 1972
Kevin J. Magirl SP ATL 0644 1976
Steve E. Maguffee FRISCO 0518 1979
Craig Marcum N&W 1464 1979
Joe L. Martinez UN PAC 0918 1979
John Mc Donald FRISCO 1600 1979
Ron J. Mc Donnald FRISCO 0493 1979
Rudolph S. Mc Leod CRSD 2910 1979
Dean D. Mc Tighe BURNOR 1055 1978
Rogelio Mendiola SP ATL 0644 1964
John P. Meyers N&W 0532 1977
John E. Miller N E 1632 1979
Donald R. Morvig BURNOR 0182 1978
Brian K. Moses BURNOR 1055 1975
Craig R. Moses BURNOR 1055 1975
Karen S. Mowat SP ATL 0934 1978
Michael J. Mowat SP ATL 0934 1969
Dennis J. Murphy PENN 0705 1975
Andrew Murray SP ATL 0644 1972
Ruben Navarro SP ATL 0644 1979
Fernald A. Neptune BURNOR 1055 1973
Paul A. Ness BURNOR 1055 1978
Russell E. Newell CRSF 1466 1970
John C. Oros BURL 1302 1975
Joseph P. Ottaviani PENN 0705 1975
Charles W. Otto BURNOR 1055 1979
Richard H. Pagut PENN 0705 1976
Joseph A. Pallazzo CRSF 1466 1969
R. V. Perez SP ATL 0644 1978
Bryan L. Petersen BURNOR 1055 1978
Steven J. Petersen BURNOR 1055 1977
Gregory E. Pinson N&W 1464 1978
Mike Pirtle FRISCO 1251 1979
Steven R. Podtburg BURNOR 1055 1978
Robert L. Potter CRSF 1466 1971
Curtis W. Priddy SP ATL 0934 1979
Fay L. Proudfoot BURNOR 1055 1973
David K. Quimby BURNOR 1055 1978
Jesus G. Ramirez SP ATL 0644 1979
Joseph J. Reiter C&NW 1308 1973
Russel D. Richardson C&NW 1308 1976
Charles B. Rickman N&W 0599 1977
Mark S. Ridgeway N&W 0599 1977
S. C. Rivas SP ATL 0644 1978
Harvey R. Robertson SP ATL 0644 1973
Eduardo V. Rodriguez PENN 0705 1974
J. M. Rodriguez SP ATL 0644 1975
Jose L. Rodriguez SP ATL 0644 1978
Martin Rodriguez BURNOR 1055 1978
Dennis H. Rohrbaugh C&NW 1308 1973
Ronald R. Roman PENN 0705 1979
Robert M. Rooney BURNOR 1055 1978
Paul D. Rowe N&W 1464 1976
Douglas F. Rowley C&NW 1308 1975
Jerome M. Ruud BURNOR 0182 1979
Peter J. Rybczynski PENN 0705 1976
Roger A. Saker BURNOR 0182 1978
Felipe J. Salazar WABFED 1514 1979
Franklin E. Salmons N&W 1464 1976
Seferino L. Sanchez SP ATL 0644 1976
Juan Sanchez Jr WABFED 1514 1978
Carlos M. Santos PENN 0705 1976
Claude A. Scott ICGF 1067 1978
Jose A. Sepulveda SP ATL 0644 1977
Randall C. Slaughter SP ATL 0644 1977
David G. Smiglewski BURNOR 1055 1973
Antonio J. Soares PENN 0705 1974
Scott W. Soderstrom BURNOR 0182 1977
C. R. Stellon BURNOR 0182 1956
Greg A. Stephens FRISCO 0493 1979
Johnny F. Stephens FRISCO 1600 1967
J Mike Stokes FRISCO 0493 1978
Jack B. Stottlemyre SP ATL 0934 1976
Kai R. Struss C&NW 1308 1975
Emil Swarrow PENN 0705 1974
Franklin D. Swarrow PENN 0705 1974
Jeffery L. Swiontek BURNOR 0182 1976
Michael J. Szalko WABFED 1514 1977
Ronnie K. Tausch SP ATL 0644 1972
Emmett L. Teatsworth C&NW 0342 1979
Lorin L. Tergesen BURNOR 1055 1971
Darold D. Thompson BURNOR 1055 1971
Lynn M. Thompson C&NW 1308 1980
Robert T. Thomson PENN 0705 1978
Hughey M. Thrash SP ATL 0644 1979
Dennis E. Tice BURNOR 0182 1978
John P. Torman PENN 0705 1975
Santos O. Tranguilino UN PAC 0918 1979
Albert S. Tucker SP ATL 0644 1978
Keith E. Van Overbeke BURNOR 1055 1976
Terry L. Vanderpool N&W 1464 1977
Michael J. Vaselewski CRSF 1466 1975
Joaquin Vazquez PENN 0705 1971
Charles D. Waller N&W 1464 1979
James P. Walsh BURNOR 1055 1978
Harold D. Watson N&W 0598 1976
Jewell N. Watson N&W 0551 1979
John M. Watzka CRSF 1466 1976
Jackie D. Weddle N&W 0599 1977
Duane B. Wells SP ATL 0644 1979
Steven D. Wenschlag BURNOR 0182 1978
Donald A. Wenzel CRSF 1466 1975
Stephen Wenzel CRSF 1466 1975
Oris W. West FRISCO 0493 1978
Michael G. Widrig BURNOR 0182 1973
Dale A. Williams FRISCO 0493 1979
Ellis C. Williams SP ATL 0644 1977
Tom D. Williams FRISCO 0493 1979
John A. Wilson N&W 0599 1979
Greg A. Winterhalter FRISCO 0493 1978
Larry G. Woods FRISCO 0355 1979
Mark W. Woytasczyk SP ATL 0644 1978
Ronald K. Wylie SP ATL 0934 1970
Ralph S. Bean BURNOR 0104 1965
Jose Cortez SP ATL 0644 1965
Leroy A. Dallke SP ATL 0934 1963
Jerry D. Hawkins FRISCO 1251 1964
B. L. Heiney FRISCO 1251 1964
Joe C. Howard FRISCO 1600 1963
Matt M. Jagol BURNOR 0182 1960
Ronald L. Kaltved C&NW 1308 1960
Mccurn L. Lesure FRISCO 1600 1964
Rogelio Mendiola SP ATL 0644 1964
Alfred Monday SP ATL 0934 1953
Ira A. Moss BURNOR 1426 1962
Raymond S. Neil BURNOR 0182 1960
Florentin Rodriguez SP ATL 0644 1964
John M. Safarik UN PAC 0473 1953
W. W. Underhill FRISCO 0355 1964
Otto Anderson BURNOR 0182 1945
Alton Armstrong SP ATL 0644 1944
Alfred I. Clow SP ATL 0934 1945
J. H. Devos BURNOR 0182 1940
William M. Estes SP ATL 0934 1928
Braulio Garcia UN PAC 0918 1949
John T. Huseby BURNOR 0182 1941
Merrill A. Marcy BURNOR 1092 1948
Douglas H. Morgan MO PAC 1439 1947
Leon A. Mrazek SP ATL 0644 1951
Harris W. Olson BURNOR 0182 1945
Ludwig Repka SP ATL 0644 1941
Jose L. Reyna SP ATL 0644 1946
Leland B. Stanford SP ATL 0934 1931
Alfonso Valerio SP ATL 0644 1946
|